fbpx

ELEMENTY SKLEP

KOSZYK

Streetpark - Cracow Indoor Skatepark
Majówka 2023

Na naszych gości czeka rozległy ogród, który zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Park linowy, tor gokartowy, plac zabaw, jazda konna, boisko do gry w piłkę nożną, siatkową, mini golf. A do tego mnóstwo spacerowych ścieżek, jezioro i… mini zoo!  W Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek nie sposób się nudzić.

Mnóstwo atrakcji
Nie tylko tych skate’owych

Nasz Camp to nie tylko jazda na dwóch lub czterech kółkach. To także śmiech, frajda i dużo ciekawych pomysłów. Piłkarzyki, zabawy na świetlicy, a gra terenowa lub warsztaty kreatywności? Jesteśmy wszechstronni i tak samo podchodzimy do naszych “campowiczów”, dając im się rozwijać w różnych dziedzinach. Ale przede wszystkim dbamy o to, by być razem i tworzyć fajną społeczność.

Kadra najlepsza z możliwych

Instruktorzy i opiekunowie kładą nacisk nie tylko na to, by jak najlepiej nauczyć trików czy udoskonalać dotychczasowe skate’owe postępy. Oczywiście to też jest ważne, ale naszej kadrze chodzi o coś więcej.

Chcemy zachęcić naszych wyjazdowych kursantów do twórczego działania, do podejmowania wyzwań, do zaangażowania się na sto procent. Pokazujemy, że czerpanie radości na co dzień to kwestia odpowiedniego podejścia. W duchu zasad gier miejskich.

campcrew-1

MAJÓWKA 2023

CENA ZAWIERA:

CENA NIE ZAWIERA:

Dodatkowe atrakcje:

WAŻNE INFORMACJE:

Dokumenty obozowe:

Umów zajęcia