fbpx

Krynica-Zdrój Snow Camp
28.01 - 04.02.2023

Krynica Snow Camp to obóz narciarsko – snowboardowy organizowany podczas pierwszego tygodnia małopolskich zimowych ferii szkolnych.

Podczas naszego wyjazdu będziecie mieć możliwość podniesienia swoich umiejętności w jeździe na snowboardzie i nartach spędzając czas w jednym z najlpeszych ośrodków zimowych w Polsce czyli Krynicy Zdrój!

 

Region

Słotwiny Arena to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli. 

Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich posiadający: 

→ 10 km, ratrakowanych dwa razy dziennie tras narciarskich 

→ 2 nowoczesne, wyprzęgane wyciągi krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, wyciąg taśmowy dla najmłodszych, 

→ Nowoczesny system naśnieżania, 

→ Snow Park 

→ Restaurację i pensjonat 

Latem ośrodek zamienia się w park rowerowy z doskonale utrzymanymi trasami o różnym stopniu trudności oraz doskonałe miejsce dla miłośników przyrody. 

Liczne szlaki turystyczne, a przede wszystkim atrakcja na skalę kraju – pierwsza w pełni drewniana Wieża widokowa, z ponad kilometrową ścieżką w koronach drzew, przyciągają tłumnie turystów z Polski i zagranicy. Na gości czeka ścieżka edukacyjna składająca się z 15 pomysłowych, interaktywnych instalacji a przede wszystkim zapierające dech w piersiach widoki.

Zakwaterowanie

OSW HAJDUCZEK położony jest w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej na południu Polski – w Krynicy-Zdroju. Nasz Ośrodek usytuowany jest w zalesionej, zacisznej okolicy – zaledwie 15 minut spacerem dzieli nas od ścisłego centrum Krynicy. Taka lokalizacja pozwala zarówno na doskonały wypoczynek wśród natury jak i bycie blisko największych krynickich atrakcji.

HAJDUCZEK to 50 komfortowych pokoi po generalnym remoncie, każdy z łazienką, tv, wi-fi, czajnikiem, balkonem. Jednocześnie możemy zaoferować 120 miejsc noclegowych w pokojach 2- i 3- osobowych, a także w pokojach rodzinnych typu Studio. 

W Ośrodku znajduje się sala konferencyjna, świetlica z TV oraz piłkarzykami i stołem do ping-ponga – świetny pomysł na wieczorną rozrywkę czy mini-siłownia, gdzie można zadbać o kondycję. Na amatorów słowa pisanego czeka mini-biblioteczka, a dla miłośników aktywnego trybu życia – kijki do Nordic Walking oraz w sezonie zimowym – przechowalnia sprzętu narciarskiego. 

Warto również wspomnieć, że HAJDUCZEK słynie z pysznej, domowej kuchni. Nasza kuchnia dba o podniebienia naszych Gości, serwując codziennie urozmaicone dania oraz własne wypieki. Istnieje możliwość skorzystania z diet specjalistycznych.

Program

Podczas Krynica Snow Camp czeka na Was niezapomniany cykl szkoleń pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i pedagogów.
Nasz wyjazd skierowany jest do dzieci i młodzieży na początkującym i średnio-zaawansowanym poziomie jazdy.

Naszym celem jest przekazanie Wam nowych umiejętności i rozwijanie tych, które już posiadacie. Zajęcia na stoku będą odbywać się codziennie rano  przez 3h oraz co drugi dzień również na wieczornej sesji na stoku. Bez wątpienia nie zabraknie zajęć z bezpieczeństwa na stoku, historii nart oraz snowboard’u, seansu filmowego, dyskoteki czy karaoke!

Pod koniec wyjazdu odbędą się mini zawody z nagrodami rzeczowymi! Poza szkoleniami i wieczorną jazdą czekają też inne atrakcje.

Jakie grupy będą śmigać na nartach?

Grupa początkująca / podstawy jazdy na nartach – grupa dla osób, które rozpoczynają przygodę na nartach i chcieliby poznać technikę jazdy.
Grupa średnio-zaawansowana / rozwijanie techniki jazdy dla osób, które swobodnie poruszają się na nartach i chcieliby poznać podstawy freestyl’u.

Jakie grupy będą śmigać na snowboardzie?

Grupa początkująca / podstawy jazdy na snowboardzie – grupa dla osób, które rozpoczynają przygodę na desce i chcieliby poznać podstawy techniki i swobody jazdy.
Grupa średnio-zaawansowana / rozwijanie techniki jazdy dla osób, które swobodnie poruszają się na desce z elementami jazdy freestyle na snowpark’u.

 

Cena i data

Data wyjazdu: 28.01-4.02.2022
Cena wyjazdu: 2599 PLN

Liczba miejsc: 20 osób 

Dla kogo: 8 – 16 lat 

Poziom jazdy: początkujący / średniozaawansowany  → Narty / Snowboard

Cena zawiera:

→ Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym Hajduczek / Ul. Pułaskiego 64, 33-380 Krynica-Zdrój 

→ Wyżywienie (3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja) 

→ Opieka pedagogiczna + program aktywności (warsztaty serwisowania sprzętu, warsztaty kreatywne, konkursy, karaoke, zwiedzanie miasta, ognisko, kulig, gry i zabawy na świeżym powietrzu, i wiele innych) 

→ Szkolenia snowboardowe i narciarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej + program szkoleniowy 

→ Video analiza podczas zajęć na stoku 

→ Relacja foto z obozu 

→ Przejazd autokarem Kraków – Krynica Zdrój – Kraków 

→ Ubezpieczenie NNW 

→ Składka ubezpieczeniowa funduszu turystycznego

→ Pamiątkowa czapka z obozu

Cena nie zawiera:

→ Posiłków tranzytowych

→ Karnetu na wyciągi: około 413 PLN

→ sprzętu i wyposażenia narciarskiego/snowboardowego

 

Termin Krynica
Snow Camp / 28.01 - 04.02.2023

Ważne informacje

Co należy posiadać ze sobą?

→ Dowód osobisty lub paszport, legitymację szkolną. 

→ Sprawny sprzęt snowboardowy lub narciarski, kask, gogle. 

→ Środki higieny osobistej (ręcznik, kosmetyczka, pasta do zębów i szczotka, klapki i inne według Was niezbędne)

→ Ciepłe ubrania (kurtka, polar, komin na szyję, odzież termiczna, bluza z kapturem, skarpety, rękawiczki, czapka, buty zimowe, buty na zmianę)

→ Jeśli jesteś alergikiem, powiadom o tym przed zapisaniem się na listę uczestników. 

*Istnieje możliwość dobrania specjalnej diety za dodatkową opłatą ( dopłata do diety bezglutenowej – 20 Pln/os./doba, wegetariańskiej – 15 Pln/os./doba)

Umów zajęcia