fbpx

Skatepark

Do Twojej dyspozycji oddajemy 1200 m2 żyjącej przestrzeni, stale odwiedzanej przez osoby z całej Europy. Wydarzenia kulturalne, festiwale, strefa chill ze świetną kawą, własna szkoła deskorolki i hulajnogi, letnie oraz zimowe campy, sklep – wszystko pod jednym dachem.

Kreujemy nowoczesną społeczność. Dołącz do naszej rewolucji.

Girls skate day

Streetpark™ to miejsce nowych przygód, inspiracji, pierwszych kroków i akceptacji. Możesz czuć się w nim bezpiecznie, bez względu na to, kim jesteś. Jesteśmy przyjaźni zwierzętom i uwielbiamy ekologiczne środki transportu. Naszym celem jest stworzenie warunków, w których mieszkańcy i goście posiadają szerokie możliwości rozwoju.

Wyższy poziom jazdy

Nasze nowoczesne przeszkody powstały przy współpracy z firmą Techramps, czyli wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie budowy skateparków. W przestrzeni Streetpark™ znajdziesz mniejsze przeszkody dla początkujących i te pełnowymiarowe, do dalszego rozwijania umiejętności.

Mamy własny sklep, serwis i wypożyczalnię

Jeśli Twój sprzęt wymaga fachowego oka, to możesz skorzystać z naszego serwisu. Mamy też oraz wypożyczalnię deskorolek i hulajnóg dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Działa tutaj też sklep z profesjonalnymi produktami dla wszystkich wielbicieli miejskich sportów.

Mamy swoją kawiarnię

W naszej kawiarni napijesz się świeżej kawy z popularnej rzemieślniczej palarni w Krakowie, zimnych napoi oraz zjesz nasze pyszne tosty.

Wypożyczalnia

Deskorolka + Kask 25 PLN / godzina
Hulajnoga + Kask 25 PLN / godzina
Kask 5 PLN / godzina
BMX + Kask 25 PLN / godzina

Umów zajęcia