Siema! Cieszymy się, że wbiłeś do Streetpark!

O nas

Jesteśmy Streetpark™ - bijącym sercem sportów miejskich i przestrzeni dla osób wyrażających się na własny sposób

Kraków jest historycznym europejskim miastem, w którym kultura skate odegrała istotną rolę. W tej dawnej stolicy zadomowili się artyści, ale też przedstawiciele osiedlowej kultury lat 90. To tutaj funkcjonuje najstarszy skateshop i pierwszy kryty bowl w Polsce. A Plac Matejki, Plac Centralny, Plac Wielkiej Armii Napoleona czy Muzeum Narodowe na stałe zapisały się na slangowej mapie metropolii. Nasz Streetpark™ powstał właśnie w tym kontekście. Zdecydowaliśmy, że to w Krakowie stworzymy miejsce nowych przygód, inspiracji i pierwszych kroków w sportach miejskich.

Skatepark

Streetpark™ to miejsce nowych przygód, inspiracji, pierwszych kroków i akceptacji. Możesz czuć się w nim bezpiecznie, bez względu na to, kim jesteś. Jesteśmy przyjaźni zwierzętom i uwielbiamy ekologiczne środki transportu. Naszym celem jest stworzenie warunków, w których mieszkańcy i goście posiadają szerokie możliwości rozwoju.

Kreujemy nowoczesną społeczność. Dołącz do naszej rewolucji.

Wyższy poziom jazdy

Nasze nowoczesne przeszkody powstały przy współpracy z firmą Techramps, czyli wysokiej klasy profesjonalistami w dziedzinie budowy skateparków. W przestrzeni Streetpark™ znajdziesz mniejsze przeszkody dla początkujących i te pełnowymiarowe, do dalszego rozwijania umiejętności.

Posiadamy sklep, serwis i wypożyczalnię

Jeśli Twój sprzęt wymaga fachowego oka, to możesz skorzystać z naszego serwisu. Mamy też oraz wypożyczalnię deskorolek i hulajnóg dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę. Działa tutaj też sklep z profesjonalnymi produktami dla wszystkich wielbicieli miejskich sportów.

Mamy własną kawiarnię

W naszej kawiarni napijesz się świeżej kawy z popularnej rzemieślniczej palarni w Krakowie, zimnych napoi oraz zjesz nasze pyszne tosty.

Dobrze wiemy, że każdy kiedyś zaczynał. Właśnie dlatego nasz skatepark to również siedziba Skate Culture Foundation – organizacji pozarządowej, której celem jest wzmacnianie kultury i społeczności sportów miejskich na całym świecie.
Chcemy zmieniać otaczający nas świat, edukując, wspierając działania społeczności lokalnych, organizując wydarzenia i warsztaty czy angażując się w powstawanie nowych miejsc do jazdy. Każdego dnia udowadniamy, że sporty miejskie dają szerokie możliwości rozwoju wśród młodych osób.

Do Twojej dyspozycji oddajemy 1200 m2 żyjącej przestrzeni, stale odwiedzanej przez osoby z całej Europy. Wydarzenia kulturalne, festiwale, strefa chill ze świetną kawą, własna szkoła deskorolki i hulajnogi, letnie oraz zimowe campy, sklep – wszystko pod jednym dachem.

Zespół

Chcemy być wspaniałym miejscem pracy, które inspiruje do wykorzystania pełni własnego potencjału.
Nasz team tworzą osoby, które wierzą, że uczciwość rozwija się w zbiorowej mądrości i poprzez szczere zaangażowanie. Wszystkich łączy odwaga w kształtowaniu lepszej przyszłości. Poznaj zespół Streetpark™.

Doskonale rozumiemy, że każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wpadnij do nas! Nauczymy Cię jeździć!

Zapisz się na zajęcia

Formularz kontaktowy

Umów zajęcia