Siema! Cieszymy się, że wbiłeś do Streetpark!

Szkoła
hulajnogi w Krakowie

Nauką jazdy na hulajnodze w Streetpark trudni się grono instruktorskie przynależące do profesjonalnej szkoły hulajnogi jaką jest Bear Skateboarding School.

Zajęcia dla Początkujących

I am a slide

Content goes here ..

Zajęcia indywidualne to fantastyczna okazja do tego, by stawiać pierwsze kroki. Poświęcimy Ci 100% uwagi. Nasi instruktorzy-pasjonaci pokażą, jak poprawić technikę jazdy i pozbyć się niewłaściwych nawyków. Przede wszystkim jednak uświadomią, że progres zależy od dobrych chęci.
Zajęcia indywidualne
1:1 Deskorolka
135 PLN / godzina
2:1 Deskorolka
190 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1
490 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Zajęcia dla zaawansowanych

I am a slide

Content goes here ..

Jeździsz na deskorolce, hulajnodze, rolkach albo BMX już jakiś czas i chcesz wejść na kolejny poziom? Pomożemy Ci w tym, wspierając na drodze do ambitnych celów i marzeń. Wspólnie z Tobą popracujemy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości i nad ewentualnymi słabościami. Bo dobrze wiemy, że 10% sukcesu to talent, ale 90% to ciężka praca.
Zajęcia indywidualne
1:1 Deskorolka
135 PLN / godzina
2:1 Deskorolka
190 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1
490 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Sekcja grupowa

I am a slide

Content goes here ..

Chcemy łączyć grupy w ich wspólnym hobby, które niejednokrotnie dzieli się już od szkolnej ławki. Nowi uczestnicy zaczynają od zajęć 1:1 z instruktorem. Następnie dołączają do grupy: Sekcja AM (początkujący) - nauka podstawowych umiejętności na skateparku. Odbywa się w soboty, 9:00-10:30. Sekcja PRO (średnio-zaawansowany) - rozwijamy trudniejsze tricki i przygotowujemy do zawodów. Odbywa się w czwartki, 19:00-20:30.
Zajęcia grupowe
Sekcja miesięczna
299 PLN / 4 x 1,5 h
Zajęcia Grupowe Skate
x
Umów zajęcia

Jazda na kółkach to coś więcej, niż tylko sportowe ćwiczenia.

Chcesz nauczyć się jeździć na deskorolce lub hulajnodze, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może ćwiczyłeś już triki, ale nie możesz ich wylądować? Nasz skatepark jest w pełni bezpieczny, a zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy. To bogata kultura, wspieranie się nawzajem, wzajemny szacunek, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. Dołączysz?

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupłeni juniorzy. Nasi instruktorzy szkolili też osoby odnoszące sukcesy na zawodach rangi europejskiej.

Scoot Tripy

Jeśli czujesz, że chcesz doskoczyć jeszcze wyżej, a przy okazji poczuć zew przygody, to zapraszamy Cię na Scoot Trip. Nasze wyjazdy to szansa na zmierzenie się z nieznanymi do tej pory spotami i całe dnie fantastycznych aktywności. A to wszystko pod okiem naszych instruktorów. Zapewniamy transport, ubezpieczenie NNW, zdrowe przekąski i napoje. Ruszaj z nami!

A może wolisz deskorolkę?

Zobacz ofertę
Umów zajęcia