Siema! Cieszymy się, że wbiłeś do Streetpark!

Szkoła
Deskorolki w Krakowie

Nauką jazdy na deskorolce w Streetpark trudni się grono zajawkowych instruktorów, którzy posiadają uprawnienia Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich oraz Polish Skate Federation.

Zajęcia dla Początkujących

Zajęcia indywidualne to fantastyczna okazja do tego, by stawiać pierwsze kroki. Poświęcimy Ci 100% uwagi. Nasi instruktorzy-pasjonaci pokażą, jak poprawić technikę jazdy i pozbyć się niewłaściwych nawyków. Przede wszystkim jednak uświadomią, że progres zależy od dobrych chęci.
Zajęcia indywidualne
1:1 Deskorolka
135 PLN / godzina
2:1 Deskorolka
190 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1
490 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Zajęcia dla zaawansowanych

I am a slide

Content goes here ..

Jeździsz na deskorolce, hulajnodze, rolkach albo BMX już jakiś czas i chcesz wejść na kolejny poziom? Pomożemy Ci w tym, wspierając na drodze do ambitnych celów i marzeń. Wspólnie z Tobą popracujemy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości i nad ewentualnymi słabościami. Bo dobrze wiemy, że 10% sukcesu to talent, ale 90% to ciężka praca.
Zajęcia indywidualne
1:1 Deskorolka
135 PLN / godzina
2:1 Deskorolka
190 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1
490 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Sekcja grupowa

I am a slide

Content goes here ..

Chcemy łączyć grupy w ich wspólnym hobby, które niejednokrotnie dzieli się już od szkolnej ławki. Nowi uczestnicy zaczynają od zajęć 1:1 z instruktorem. Następnie dołączają do grupy: Sekcja AM (początkujący) - nauka podstawowych umiejętności na skateparku. Odbywa się w soboty, 9:00-10:30. Sekcja PRO (średnio-zaawansowany) - rozwijamy trudniejsze tricki i przygotowujemy do zawodów. Odbywa się w czwartki, 19:00-20:30.
Zajęcia grupowe
Sekcja miesięczna
299 PLN / 4 x 1,5 h
Zajęcia Grupowe Skate
x
Umów zajęcia

Jazda na kółkach to coś więcej, niż tylko sportowe ćwiczenia.

Chcesz nauczyć się jeździć na deskorolce lub hulajnodze, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może ćwiczyłeś już triki, ale nie możesz ich wylądować? Nasz skatepark jest w pełni bezpieczny, a zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy. To bogata kultura, wspieranie się nawzajem, wzajemny szacunek, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. Dołączysz?

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupłeni juniorzy. Nasi instruktorzy szkolili też osoby odnoszące sukcesy na zawodach rangi europejskiej.

SK8 Tripy

Jeśli czujesz, że chcesz doskoczyć jeszcze wyżej, a przy okazji poczuć zew przygody, to zapraszamy Cię na SK8 Trip. Nasze wyjazdy to szansa na zmierzenie się z nieznanymi do tej pory skate spotami i całe dnie fantastycznych aktywności. A to wszystko pod okiem naszych instruktorów. Zapewniamy transport, ubezpieczenie NNW, zdrowe przekąski i napoje. Ruszaj z nami!

A może wolisz hulajkę?

Zobacz ofertę
Umów zajęcia