fbpx

Park Manager / 9:00 - 15:00

+48 531 082 573

15:00 - 22:00

+48 531 084 867

Szkoła
Rolek w Krakowie

Nauką jazdy na rolkach w Streetpark trudni się grono instruktorskie przynależące do profesjonalnej szkoły rolkowej.

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupłeni juniorzy. Nasi instruktorzy szkolili też osoby odnoszące sukcesy na zawodach rangi europejskiej.

Jazda na kółkach to coś więcej, niż tylko sportowe ćwiczenia.

Chcesz nauczyć się jeździć na rolkach, deskorolce lub hulajnodze, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może ćwiczyłeś już triki, ale nie możesz ich wylądować? Nasz skatepark jest w pełni bezpieczny, a zajęcia prowadzą wyłącznie doświadczeni instruktorzy. To bogata kultura, wspieranie się nawzajem, wzajemny szacunek, niezależnie od wieku, płci czy pochodzenia. Dołączysz?

Zajęcia dla
Początkujących

Zajęcia indywidualne to fantastyczna okazja do tego, by stawiać pierwsze kroki. Poświęcimy Ci 100% uwagi. Nasi instruktorzy-pasjonaci pokażą, jak poprawić technikę jazdy i pozbyć się niewłaściwych nawyków. Przede wszystkim jednak uświadomią, że progres zależy od dobrych chęci.

Zajęcia indywidualne

1:1 Rolki 130 PLN / godzina
2:1 Rolki 180 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1 480 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Zajęcia dla zaawansowanych

Jeździsz na deskorolce, hulajnodze, rolkach albo BMX już jakiś czas i chcesz wejść na kolejny poziom? Pomożemy Ci w tym, wspierając na drodze do ambitnych celów i marzeń. Wspólnie z Tobą popracujemy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości i nad ewentualnymi słabościami. Bo dobrze wiemy, że 10% sukcesu to talent, ale 90% to ciężka praca.

Zajęcia indywidualne

1:1 Rolki 130 PLN / godzina
2:1 Rolki 180 PLN / godzina
Karnet zajęcia 1:1 480 PLN / 4 x 1h
Umów zajęcia

Sekcja grupowa

Chociaż trudno nazwać jazdę na rolkach sportem drużynowym, to wciąż jest on mocno związany ze wspólnotą, ze społecznością, z przyjaźnią. Chcemy łączyć grupy w ich wspólnym hobby, które niejednokrotnie dzieli się już od szkolnej ławki. Sekcja grupowa to okazja do aktywnego spędzenia czasu z “ziomalami”. Albo szansa na poznanie nowych osób.

Zajęcia grupowe

Sekcja miesięczna 299 PLN
Zajęcia Grupowe x
Umów zajęcia

Rolkowe Tripy

Jeśli czujesz, że chcesz doskoczyć jeszcze wyżej, a przy okazji poczuć zew przygody, to zapraszamy Cię na Rolkowy Trip. Nasze wyjazdy to szansa na zmierzenie się z nieznanymi do tej pory skate spotami i całe dnie fantastycznych aktywności. A to wszystko pod okiem naszych instruktorów. Zapewniamy transport, ubezpieczenie NNW, zdrowe przekąski i napoje. Ruszaj z nami!

A może wolisz hulajkę?

Zobacz ofertę

Umów zajęcia