fbpx

Park Manager / 9:00 - 15:00

+48 531 082 573

15:00 - 22:00

+48 531 084 867

Szkoła

Zajęcia

W naszym skateparku prowadzimy profesjonalna szkołę deskorolki i hulajnogi – 🚩Streetpark School, której celem jest rozwój umiejętności, wprowadzenie do społeczności skate oraz poznanie nowych osób o podobnej pasji.

Nasza szkoła posiada 3 - stopniowy program szkoleniowy. Przygoda w Streetpark School rozpoczyna się na zajęciach 1:1 z instruktorem, gdzie uczymy jak przemieszczać się na deskorolce lub hulajnodze i poruszać po skateparku. Po osiągnięciu podstawowych umiejętności instruktor może skierować Was do Sekcji Grupowej. Drugi stopień to rozpoczęcie nauki w Sekcji Grupowej poziom (AM) początkujący. Sekcja AM to zajęcia grupowe dla osób, które potrafią już swobodnie jeździć i odpychać się na deskorolce / hulajnodze, przemieszczać się po wszystkich przeszkodach skateparku. Kiedy Wasz poziom znacząco podniósł się na Sekcji Grupowej AM instruktor kieruję Was do Sekcji (AM+) średnio-zaawansowany. Trzeci stopień to Sekcja AM+, miejsce dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności w jeździe na deskorolce / hulajnodze na jeszcze wyższym poziomie. Na sekcji AM+ uczymy się trudniejszych technicznie tricków, wyrabiania własnego stylu oraz kreatywnego myślenia.

Szkoła Deskorolki

Nauką jazdy na deskorolce w Streetpark™ trudni się grono instruktorskie przynależące do profesjonalnej szkoły deskorolki 🚩Streetpark School.

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupełni juniorzy. Instruktorzy Streetpark™ mieli przyjemność rozwijać umiejętności osób, które dzisiaj odnoszą sukcesy na zawodach rangi europejskiej i krajowej.

W naszej szkole kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, odpowiednią edukację, zaszczepienie ambicji oraz oczywiście ruch.

Sprawdź ofertę

Szkoła Hulajnogi

Jeśli Twoją ulubioną dyscypliną miejską jest hulajnoga wyczynowa to dobrze trafiłeś/-aś! Na terenie Streetpark™ mamy odpowiednie warunki do bezpiecznego próbowania bardziej skomplikowanych ewolucji pod okiem instruktorów z 🚩Streetpark School.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy wiedzą, że każdy kiedyś zaczynał. Podzielą się masą zdobytego doświadczenia, aby przyśpieszyć Twój progres i pokażą Ci ścieżki dalszego rozwoju.

Sprawdź ofertę

Szkoła BMX

Wszyscy amatorzy jazdy na rowerach typu BMX mają u nas wyśmienite warunki do rozwoju, w dużej części dzięki wszechstronnemu skateparkowi.

Specjalnie z myślą o zajawkowiczach jazdy na BMX uruchomiliśmy na terenie naszego skateparku również zajęcia z tej dyscypliny. Nasi instruktorzy podpowiedzą jak poruszać się na rowerze bez względu na to jakie przeszkody znajdą się na Waszej drodze.

Wkrótce

Szkoła Rolek

Jazda na rolkach cały czas jest bardzo popularna, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, stąd w Streetpark™ można zapisać się również na zajęcia z tej dyscypliny.

Bez znaczenia czy dopiero zaczynasz i po prostu chcesz nauczyć się jeździć, czy zależy Ci na szlifowaniu jazdy agresywnej – nasi instruktorzy pomogą z przyjemnością!

Sprawdź ofertę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania z tematyki 🚩Streetpark School i prowadzonych w jej ramach zajęć – użyj śmiało formularza kontaktowego.

Na wszystkie pytania odpowiemy jak najszybciej!

Kontakt

Partnerzy:

Umów zajęcia