Siema! Cieszymy się, że wbiłeś do Streetpark!

Szkoła

Zajęcia

W naszym skateparku prowadzimy profesjonalna szkołę deskorolki i hulajnogi – Streetpark School, której celem jest rozwój umiejętności, wprowadzenie do społeczności skate oraz poznanie nowych osób o podobnej pasji.

Nasza szkoła posiada 3 – stopniowy program szkoleniowy. Przygoda w Streetpark School rozpoczyna się na zajęciach 1:1 z instruktorem, gdzie uczymy jak przemieszczać się na deskorolce lub hulajnodze i poruszać po skateparku. Po osiągnięciu podstawowych umiejętności instruktor może skierować Was do Sekcji Grupowej. Drugi stopień to rozpoczęcie nauki w Sekcji Grupowej poziom (AM) początkujący. Sekcja AM to zajęcia grupowe dla osób, które potrafią już swobodnie jeździć i odpychać się na deskorolce / hulajnodze, przemieszczać się po wszystkich przeszkodach skateparku. Kiedy Wasz poziom znacząco podniósł się na Sekcji Grupowej AM instruktor kieruję Was do Sekcji (AM+) średnio-zaawansowany. Trzeci stopień to Sekcja AM+, miejsce dla osób, które chciałyby rozwijać umiejętności w jeździe na deskorolce / hulajnodze na jeszcze wyższym poziomie. Na sekcji AM+ uczymy się trudniejszych technicznie tricków, wyrabiania własnego stylu oraz kreatywnego myślenia.

Szkoła Deskorolki

Nauką jazdy na deskorolce w Streetpark™ trudni się grono instruktorskie przynależące do profesjonalnej szkoły deskorolki Streetpark School.

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupełni juniorzy. Instruktorzy Streetpark™ mieli przyjemność rozwijać umiejętności osób, które dzisiaj odnoszą sukcesy na zawodach rangi europejskiej i krajowej.

W naszej szkole kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, odpowiednią edukację, zaszczepienie ambicji oraz oczywiście ruch.

Sprawdź ofertę

Szkoła Hulajnogi

Jeśli Twoją ulubioną dyscypliną miejską jest hulajnoga wyczynowa to dobrze trafiłeś/-aś! Na terenie Streetpark™ mamy odpowiednie warunki do bezpiecznego próbowania bardziej skomplikowanych ewolucji pod okiem instruktorów z Streetpark School.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy wiedzą, że każdy kiedyś zaczynał. Podzielą się masą zdobytego doświadczenia, aby przyśpieszyć Twój progres i pokażą Ci ścieżki dalszego rozwoju.

Sprawdź ofertę

Szkoła Rolek

Jazda na rolkach cały czas jest bardzo popularna, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, stąd w Streetpark™ można zapisać się również na zajęcia z tej dyscypliny.

Bez znaczenia czy dopiero zaczynasz i po prostu chcesz nauczyć się jeździć, czy zależy Ci na szlifowaniu jazdy agresywnej – nasi instruktorzy pomogą z przyjemnością!

Sprawdź ofertę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania z tematyki Streetpark School i prowadzonych w jej ramach zajęć – użyj śmiało formularza kontaktowego.

Na wszystkie pytania odpowiemy jak najszybciej!

Kontakt

Partnerzy:

Umów zajęcia