fbpx

Park Manager / 9:00 - 15:00

+48 531 082 573

15:00 - 22:00

+48 531 084 867

Szkoła

Zajęcia

Witamy w akademii sportów miejskich Streetpark™! Tutaj nauczymy Cię jeździć na deskorolce, rolkach, hulajnodze. Na zajęcia zapraszamy wszystkich z którymi będziemy stawiać pierwsze kroki, jak również bardziej zaawansowanych riderów.

Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy dostosują stopień zaawansowania zajęć tak, aby korzystająca z nich osoba szybko rozwinęła swoje umiejętności, bez względu na ich poziom wyjściowy! Wystarczy wybrać dyscyplinę i rezerwować swoje pierwsze zajęcia. Do zobaczenia!

Szkoła Deskorolki

Nauką jazdy na deskorolce w Streetpark™ trudni się grono instruktorskie przynależące do profesjonalnej szkoły deskorolki.

Pod okiem tej kadry zaczynali zarówno dorośli jak i zupełni juniorzy. Instruktorzy Streetpark™ mieli przyjemność rozwijać umiejętności osób odnoszących sukcesy na zawodach rangi europejskiej.

W naszej szkole kładzie się nacisk na bezpieczeństwo, odpowiednią edukację, zaszczepienie ambicji oraz oczywiście ruch.

Sprawdź ofertę

Szkoła Hulajnogi

Jeśli Twoją ulubioną dyscypliną miejską jest Scoot to dobrze trafiłeś/-aś! Na terenie Streetpark™ mamy odpowiednie warunki do bezpiecznego próbowania bardziej skomplikowanych ewolucji na wyczynowej hulajnodze.

Ponadto jest u nas możliwość treningu z profesjonalnym trenerem, który przyśpieszy Twój progres i wskaże ścieżki dalszego rozwoju.

Sprawdź ofertę

Szkoła BMX

Wszyscy amatorzy jazdy na rowerach typu BMX mają u nas wyśmienite warunki do rozwoju, w dużej części dzięki wszechstronnemu skateparkowi.

Specjalnie z myślą o zajawkowiczach jazdy na BMX uruchomiliśmy na terenie naszego skateparku również zajęcia z tej dyscypliny. Nasi instruktorzy podpowiedzą jak poruszać się na rowerze bez względu na to jakie przeszkody znajdą się na Waszej drodze.

Wkrótce

Szkoła Rolek

Jazda na rolkach cały czas jest bardzo popularna, postanowiliśmy wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, stąd w Streetpark™ można zapisać się również na zajęcia z tej dyscypliny.

Bez znaczenia czy dopiero zaczynasz i po prostu chcesz nauczyć się jeździć, czy zależy Ci na szlifowaniu jazdy agresywnej – nasi instruktorzy pomogą z przyjemnością!

Sprawdź ofertę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania z tematyki Akademii Sportów Miejskich i prowadzonych w jej ramach zajęć – użyj śmiało formularza kontaktowego.

Na wszystkie pytania odpowiemy jak najszybciej!

Kontakt

Partnerzy:

Umów zajęcia